JEDNA STRONA, WIELE MOŻLIWOŚCI

Od 2013 roku zajmujemy się projektowaniem i programowaniem stron internetowym. Wiemy, jak bardzo ważne jest posiadanie witryny, która generuje wysoki współczynnik konwersji. Chcemy, aby nasze projekty cechował prosty design, intuicyjność obsługi oraz responsywność. Dlatego postanowiliśmy stworzyć Agencje Interaktywną Testin w Rzeszowie.

testin o nas

Zaczynaliśmy od stołu w dużym pokoju. Posiłkowaliśmy się kawami parzonymi przez nasze drogie żony i spaliśmy po kilka godzin na dobę. Dziś pijemy herbaty w naszej Agencji Interaktywnej Testin. Planujemy huczne obchody 10-lecia istnienia w przyszłym roku i budujemy zaplecze w Irlandii, by tam otworzyć kolejną filię.

Zaczynaliśmy, no dobra – Szef zaczynał osobiście i w pojedynkę, od projektowania i wdrażania prostych stron internetowych. Dziś tworzymy kilkudziesięcioosobowy zespół, który pracuje nad zaawansowanymi projektami w zakresie sklepów internetowych czy reklamami w wyszukiwarce. Pozycjonowanie, budowa i promocja stron oraz sklepów internetowych, kampanie w social mediach – promujemy firmy nie tylko z Podkarpacia. Nasze projekty można zobaczyć m.in. na stronach: McDonald’s, vectra.com, upc.pl. Z powodzeniem – znaczy tak mówią klienci, oczywiście, prowadzimy działania dla osób znanych ze świata mediów – Testinowi zaufali m.in. Paweł Deląg, Krystian Herba czy o. Leon Knabit – i skutecznie (to akurat potwierdzi Excel księgowej) podbija rynki zagraniczne: europejskie, amerykańskie, azjatyckie.

Działalność komercyjna to nie wszystko. Aby wspierać firmy z Podkarpacia, założyliśmy „Instytut Badań i Rozwoju E-Commerce Testin.pl”, który ma statut Instytucji Otoczenia Biznesu i pomaga przedsiębiorcom w rozwoju.

Każdy rok przynosi nowe wyzwania i kolejne wyróżnienia – to dzięki kapitułom liczących się na rynku nagród. Otrzymaliśmy wyróżnienie w konkursie Podkarpackiej Nagrody Gospodarczej w kategorii „firmy małe”. Zgodnie z plebiscytem portalu widoczni.com zostaliśmy wyróżnieni jako największa firma na Podkarpaciu w swojej branży. Od początku istnienia wspieramy i aktywizujemy zawodowo osoby niepełnosprawne – co potwierdza statuetka Lodołamaczy w kategorii „Otwarty Rynek Pracy”.

Jesteśmy małą, ale rodzinną firmą. W naszym zespole bez wątpienia najważniejsza jest atmosfera, a ludzie zasiadający przy biurkach to przede wszystkim zgrana ekipa.

Nasz Szef ma jasną zasadę w kwestii zatrudniania: procedur czy pewnych umiejętności technicznych można nauczyć. Ale wzajemnej sympatii, zaufania się nie da, a to jest podstawą każdego przedsiębiorstwa. Zwłaszcza takiego, które opiera się na kreatywności i kontakcie z człowiekiem. Silne fundamenty – czyli ekipa złożona z ekspertów i wzajemnie lubiących się ludzi – pozwalają planować kolejne duże przedsięwzięcia i otwarcie filii na terenie Europy.

Czas inflacji i odbudowy po pandemii jest trudny dla branży, ale ostatnie miesiące wyraźnie pokazały, że bez Internetu żadna firma nie istnieje. Nigdzie. Dlatego jesteśmy. Dla Ciebie i dla Twoich klientów.

WYBRANE REALIZACJE

Sprawdź nasze wybrane realizacje i przekonaj się, z jakim poziomem usług masz do czynienia i z jakim zaangażowaniem, do nich podchodzimy.

ZAUFALI NAM

Nic tak nie cieszy i nie motywuje jak lojalne grono zadowolonych Klientów i Partnerów. Zobacz tych, którym także zawdzięczamy nasz sukces.

gamrat mac donalds
logo specjal vidok
maruta bury
logo arcust soft Logo kucharzyk artur
logo supico Logo cezal
hotel rzeszów imp
instalbud Logo staltech
logo mindfulnesisnside moda na zdrowie
portfel inwestycyjny solbet
specjał vectra