KIM JESTEŚMY?

Zaczynaliśmy od stołu w dużym pokoju. Posiłkowaliśmy się kawami parzonymi przez nasze drogie żony i spaliśmy po kilka godzin na dobę. Dziś pijemy herbaty w naszej Agencji Interaktywnej Testin. Planujemy huczne obchody 10-lecia istnienia w przyszłym roku i budujemy zaplecze w Irlandii, by tam otworzyć kolejną filię.

Zaczynaliśmy, no dobra – Szef zaczynał osobiście i w pojedynkę, od projektowania i wdrażania prostych stron internetowych. Dziś tworzymy kilkudziesięcioosobowy zespół, który pracuje nad zaawansowanymi projektami w zakresie sklepów internetowych czy reklamami w wyszukiwarce. Pozycjonowanie, budowa i promocja stron oraz sklepów internetowych, kampanie w social mediach – promujemy firmy nie tylko z Podkarpacia. Nasze projekty można zobaczyć m.in. na stronach: McDonald's, vectra.com, upc.pl. Z powodzeniem – znaczy tak mówią klienci, oczywiście, prowadzimy działania dla osób znanych ze świata mediów – Testinowi zaufali m.in. Paweł Deląg, Krystian Herba czy o. Leon Knabit – i skutecznie (to akurat potwierdzi Excel księgowej) podbija rynki zagraniczne: europejskie, amerykańskie, azjatyckie.

Działalność komercyjna to nie wszystko. Aby wspierać firmy z Podkarpacia, założyliśmy „Instytut Badań i Rozwoju E-Commerce Testin.pl”, który ma statut Instytucji Otoczenia Biznesu i pomaga przedsiębiorcom w rozwoju.

Każdy rok przynosi nowe wyzwania i kolejne wyróżnienia – to dzięki kapitułom liczących się na rynku nagród. Otrzymaliśmy wyróżnienie w konkursie Podkarpackiej Nagrody Gospodarczej w kategorii „firmy małe”. Zgodnie z plebiscytem portalu widoczni.com zostaliśmy wyróżnieni jako największa firma na Podkarpaciu w swojej branży. Od początku istnienia wspieramy i aktywizujemy zawodowo osoby niepełnosprawne – co potwierdza statuetka Lodołamaczy w kategorii „Otwarty Rynek Pracy”.

Jesteśmy małą, ale rodzinną firmą. W naszym zespole bez wątpienia najważniejsza jest atmosfera, a ludzie zasiadający przy biurkach to przede wszystkim zgrana ekipa. Nasz Szef ma jasną zasadę w kwestii zatrudniania: procedur czy pewnych umiejętności technicznych można nauczyć. Ale wzajemnej sympatii, zaufania się nie da, a to jest podstawą każdego przedsiębiorstwa. Zwłaszcza takiego, które opiera się na kreatywności i kontakcie z człowiekiem. Silne fundamenty – czyli ekipa złożona z ekspertów i wzajemnie lubiących się ludzi – pozwalają planować kolejne duże przedsięwzięcia i otwarcie filii na terenie Europy.

Czas inflacji i odbudowy po pandemii jest trudny dla branży, ale ostatnie miesiące wyraźnie pokazały, że bez Internetu żadna firma nie istnieje. Nigdzie. Dlatego jesteśmy. Dla Ciebie i dla Twoich klientów.

POZNAJ LEADERÓW

To właśnie z kimś z nas rozpoczniesz swój projekt. Przedstaw nam swoje pomysły, oczekiwania, a my zajmiemy się resztą.

 KRZYSZTOF SAMBORSKI - CEO KRZYSZTOF SAMBORSKI CEO
 KRZYSZTOF SAMBORSKI - CEO WIESŁAW GORZELNIK Dyrektor
 KRZYSZTOF SAMBORSKI - CEO ukryty w style.css ukryty w style.css

WYBRANE REALIZACJE

Nie chcemy rzucać słów na wiatr, dlatego mamy dla Was całą wiązankę zrealizowanych projektów. Zobaczcie, co już zrobiliśmy, dajcie nam szansę zrobić coś dla Was.